KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10515095
nr 1051 5095
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, Uno Stallarholm (1894-1974), Nordiska museet och Galärvarvet, signerad 1926, 19x47
Utrop:
500 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:09:17
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm
Uno Stallarholm
Läs mer om Stockholmsmotiv
Läs mer om Uno Stallarholm
nr 1051 5095
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 22 augusti 2016 |
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Uno Stallarholm